top of page
  • תמונת הסופר/תNeta Kalush

סיכום חודש נובמבר!


החודש הכי מזהם ורווחי בשנה!

חודש שכולו מפוצץ באירועים כמו: יום שישי השחור (כשמו כן הוא- המקרה היחידי ששחור הוא לא באופנה) סייבר מנדיי, יום הרווקים הסינים SHOPPINGIL וכל אלו הומצאו בשביל לגרום להתמכרות של קניית יתר!

גאה לסכם שגם עבורי נובמבר היה חודש פעיל ורק בגלל שאני בעד צרכנות אופנה נבובה

אז מה היה?

* 10 אירוע אופנה מקומית ואיטית שאני עושה 4 פעמים בשנה, במסגרת PERSONAL SHPPING CLUB מעודון הלקוחות שלי, פגישות שופניג אשיות בהן אני מלבשיה את הלקוחות שלי באופנה מקומית איכותית ומוקפדת המיוצרת בארץ בשכר הוגן ועשוייה בסחר הוגן, במטרה לתמוך בכלכלה המקומית תוך דגש על מינימליזם איכות על כמות ובניית מלתחה מושלמת ועל זמנית.

תודה לכל הנשים שאני באמת אוהבת בלב, שסומכות עלי כל עונה מחדש ונותנות לי את האמון והחופש להלביש אותן! שמגיעות לפגישה איתי עם חיוך גדול מההתרגשות של הזמן איכות, ההתחדשות המדוייקת והפינוק הראוי לעצמן ויוצאות עם חיוך עוד יותר גדול, שמחה בלב מפריטים יפים חדשים ובעיקר עם הרבה נחת ותחושה שיש להן מה ללבוש לעונה הבאה והידיעה העמוקה שהן הולכות להנות ולחרוש על כל פריט ופריט.

(מה שתמיד קורה- כי ככה זה אופנה איטית ואיכותית!)

*2 אירועים בפסטיבל הנדיב- ואו איזה פסטיבל מעורר השראה ומשמח!

מרגישה בת מזל לגור בפרדס חנה!

פסטיבל מלא בעשייה שבזכותו נחשפתי והכרתי עוד ועוד אנשים המעוניינים בתוכן ובידע שאני מעבירה.

בפסטיבל העברתי הרצאה בנוני ופורטונה- שהיא חנות יד שנייה עם לב זהב, על הסיפור האישי שלי ועל הדרך בה הגעתי לחקור על ה"חצר האחורית" של תעשיית האופנה המהירה.

תודה לנוני ופורטונה שעשו הכל כדי שזה יקרה ותודה לכל האנשים שבאו להקשיב וגם לחברים שלי מהפרדס ולנשים שאני מלבישה שהחליטו לשמח את ליבי ולבוא להכיר עוד צד בעשייה שלי.

בנוסף, הקרנתי סרט תיעודי על הצד האפל של הפאסט פאשן יחד עם איתי קן תור- איש יקר ומדהים (זכות גדולה לפרדס חנה) שהלך איתי ותמך בהכל.

תודה גדולה לכל האנשים שבאו לראות את הסרט ותודה נוספת על השיח המעניין שנפתח לאחר ההקרנה, בשתי מילים: מעורר השראה!

משם, יצאתי ממש בהיי!

*6 הרצאות ברחבי הארץ "לא צריכה צריכה" במסגרת אירועי "גרין פרדי" של גופים וארגונים שונים המעוניינים לעורר מודעות לקראת חודש הצרכנות המפורזת!

תודה גדולה לכל האנשים שהזמינו אותי להרצות, לאנשים שבאו לשמוע את הסיפור שלי ולהיחשף באומץ ל"חצר האחורית" של תעשיית האופנה ותודה נוספת לכל האנשים ששלחו לי הודעות על מחשבות, תהיות ושאלות לאחר ההרצאות!

*ושיחה אחת עם מעצבת אופנה צעירה שאני מלווה ובונה איתה מותג אופנה עם ערכים מקיימים, שבמקביל עובדת כפרזנטורית של אתר ישראלי ענק המוכר אופנה ברובה פאסט פאשן.. (נכון נשמע כמו dream job של כל פאשניסטה!)

בה היא סיפרה לי שהיא החליטה לעזוב כל עבודה הקשורה לתעשייה האופנה המהירה ומתמקדת רק בעשייה וביצירה מקומית התומכת בכלכלה מקומית ושכר הוגן! הישג ע נ ק עבורי!!!! (ולכדור)


הא! וגם א פ ס בגדים חדשים בארון או חפצים בבית!

ובעיקר, הרבה שמחה בלב על הזכות לעשייה מבורכת ועל היכולת להעביר מודעות על תעשיית האופנה, השדה שלי!

חודש נובמבר השחור, לא יקח ברבה זמן ותהפוך להיות חודש נובמבר הירוק!

נטע

0 צפיות0 תגובות

Comentarios


bottom of page