top of page

הרצאות וסדנאות

דרך הסיפור האישי שלי והמסע המקצועי שעברתי כמעצבת אופנה וסטייליסטית, אני מציעה זווית ראיה חדשה על ארון הבגדים שלנו והסיפור המורכב והמעניין שמאחוריו.

"לא צריכה צריכה" היא הרצאה הסוקרת את 'החצר האחורית' של תעשיית האופנה המהירה, התעשייה השניה המזהמת והמנצלת בעולם שמכלה את משאבי כדור הארץ.

תעשיית האופנה המהירה מייצרת באופן מודע תחושה של חוסר פסיכולוגי וצורך עז להמשיך ולרכוש פריטים בעוד שבפועל מדובר בעודפות חומרית ונזק סביבתי.

ההרצאה חושפת את נתוני ׳טביעת הרגל האקולוגית׳ של התעשייה ומתארת את ההשפעה העקיפה והישירה שלה מבחינה חברתית וסביבתית.

זו הזמנה להכיר את האפקט הגלובלי של צרכנות היתר, לפרוט את הפתרונות ולראות איך אפשר לבחור אחרת, לא על חשבון סגנון אישי וסטייל.

השינוי מתחיל תוך העלאת מודעות ושימת דגש על צרכנות אופנה נבונה.

ההרצאה מפגישה אותנו עם מושגי מפתח כמו קיימות, מינימליזם, תמיכה בכלכלה המקומית, אופנה ישראלית איטית, מלתחה חכמה, הקפדה על סחר הוגן ובחירת איכות על פני כמות.

*ההרצאה מתאימה לקהל רב גילאי שוחר אופנה והוצגה בפסטיבלים ובמוסדות תרבות שונים. לעיתים לצד הרצאה כזו המקום המארח יוזם מסיבת החלפת בגדים או מכירה ברוח הקיימות

לא צריכה צריכה

הרצאה על נראות ייצוגית ומקצועית

כל הסודות מאחורי החולצות המכופתרות.

הבגדים שלנו, הם הרבה יותר מכרטיס ביקור והרושם הראשוני שלנו. אנשים לומדים עלינו במבט ראשון עד כמה אנחנו לוקחים את עצמנו ברצינות. הם מקבלים רושם עלינו לטובה או לרעה עוד הרבה לפני שאנחנו מציגים את עצמנו במילים. בהרצאה נעבור על החוקים הבלתי כתובים של מראה המייצג את מי שאנחנו, מה שהיינו רוצים לשדר דרך הבגדים שלנו ואיך לבטא את המקצועיות שלנו.

ההרצאה נותנת כלים כיצד ליצור מראה מקצועי, ייצוגי, בינלאומי. כזה שאינו ראוותני מדי ומותאם לתפקיד ולמעמד.

ההרצאה מותאמת לסביבת עבודה משרדית, חברות היי טק, סטארטאפים, עורכי דין ובעלי משרות ייצוגיות. 

להרצאה זו יש אופציה להתרחב לסדנא מקצועית שבה כל אחד ואחת מהמשתתפים יקבלו כלים מעשיים שיהיו לו שימושיים בחיי היום יום. איך להתנהל ולבחור מארון הבגדים פריטים שיפתחו דלתות ויספרו עבורם את הסיפור.

 DRESS TO IMPRESS

הרצאה לבני נוער

כדור העתיד - כיצד אנחנו יכולים להתלבש ולבטא את עצמנו בלי לזהם את הכדור ועדיין לשמור על סטייל?

על המסע של הבגדים מהשלב שבו הם עוד רק רעיון וחומרי גלם, דרך תהליך הייצור שלהם, הרכישה אל הארון הפרטי שלנו ועד לגלגול הסופי שלהם כזבל כאשר הטרנד חולף לו ואנחנו נפטרים מהם.

הרצאה מפתיעה הנותנת זווית מבט חדשה על תעשיית האופנה המהירה וההשפעה הסביבתית והחברתית שלה. סיפור על ארון הבגדים שלנו והסיפור המעניין מאחוריו.

היכרות עם המושגים הכי חשובים בתחום האופנה והצרכנות, איך בגד הופך מחלום למציאות, מה זו גזרה, מה זה 'פאסט פאשן', מה זה ׳גרין ווש׳ ואיך יכול להיות שמה שרואים על מסלול תצוגות האופנה למחרת כבר מופיע על הקולב בחנות?

איך אפשר לבחור להתלבש ולבטא את עצמנו בעזרת בגדים, עם מודעות וחיבור לסביבה, צרכנות אופנה נבונה להימנע מניצול של אוכלוסיות מוחלשות. לראות ולהבין הרבה מעבר לבגדים ״יד שניה״ ולהתעורר מהשיגעון המזהם של אתרים כמו שין, אורבניקה ועלי אקספרס.

*ההרצאה מתאימה לבני נוער מגיל 12 ומעלה.

GEN Z

סדנת סטיילינג לאמהות ונערות

סדנה המיועדת לאמהות ונערות להעלאת מודעות לצרכנות אופנה נכונה תוך חיבור לאחריות סביבתית.

בקצב המהיר שבו העולם זז, הרשתות החברתיות והמשפיעניות מציגות עולם אידאלי והאופנה מציפה בגירויים ובטרנדים, לנשים בכל גיל ובמיוחד לנערות מורכב למצוא את הסטייל הייחודי להן ולהרגיש בנוח עם הסגנון האישי שלהן.

הסדנא החוויתית הזו תתחיל שינוי אצלכן בלב ובארון.

במהלך הסדנא נלמד על המחיר הסביבתי של צרכנות האופנה המהירה ונכיר את 'מאחורי הקלעים' של חברות האופנה השולטות בשוק וברשת. נקבל כלים ומידע על אופן הייצור של הבגדים, סוגי בדים והחשיבות של בחירות קלאסיות מול טרנדים. נשאל שאלות חשובות ונבין מהי קנייה מושלמת? זול מול יקר, איכות מול כמות, איך לקנות, לשמור ולהנות ממה שיש.

FAST FASHION DOESN'T GO WITH MY OUTFIT

Anchor 1
bottom of page